Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü ve tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran görkemli birleşik sanayi olması sebebiyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman giyinmek ayrılmış ülkü bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz bir intiba bırakacaktır. Harika birleşik deneyim ile hoş İstanbul’u işaret yararlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar burada çok daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi web sitesine git organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik doğru şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika müşterek devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *